Blog

Pentacomp nominowany do tytułu Made in Poland 2022

Pentacomp nominowany w programie Made In Poland 2022. Made In Poland jest prowadzony przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcje Forum Przedsiębiorczości i Biznes Plus w Gazecie Wyborczej. Celem tej inicjatywy jest promowanie polskiego biznesu za granicą oraz eksponowanie potencjału polskich przedsiębiorstw, które mają istotny wpływ na kształtowanie rodzimej gospodarki w różnych gałęziach przemysłu.

Do tytułu Made In Poland typowane są polskie firmy docenione za swoje innowacyjne projekty biznesowe i osiągnięcia w rozwijaniu krajowego rynku. Wśród tegorocznych nominowanych znalazł się również Pentacomp.

Finał programu będzie miał miejsce podczas Kongresu Made In Poland w Berlinie. W wydarzeniu weźmie udział 20 tys. przedstawicieli polskich przedsiębiorstw, a 40 prelegentów poruszy szeroki zakres tematów związanych m.in. kondycji gospodarczej polskich producentów, ich pozycji na arenie międzynarodowej czy strategii zarządzania w dobie kryzysu. Więcej o kongresie: https://kongresmip.pl/

Poznaj ofertę Pentacompu https://www.pentacomp.pl/pl/produkty/